Главная » Без категории » “Виставка науки” в Ніжині

“Виставка науки” в Ніжині

В липні місяці Церква Адвентистів сьомого дня разом з молодіжною спілкою “Сильне покоління” запропонувала школярам та їх батькам завітати на незвичайний захід “Виставка науки” з космічною тематикою. В місцевому парку ім. Т.Г. Шевченко розташувалися експонати, які  знайомили відвідувачів  з планетами сонячної системи. Біля кожного кольорового стенду молодь розповідала про кожну  планету окремо, про особливості її розташування, термін доби та обертання навколо Сонця.  Особливим додатком до виставки стали цікаві досліди, які були проведені для кожної групи відвідувачів. Приємно було спостерігати за допитливими очима дітей та дорослих.

 

Виставку відвідало більше 60 чоловік. Вона проходила лише один день, але на сторінці місцевої соціальної групи про її відвідування відвідувачі залишили свої приємні враження про неї.  Фото  з зацікавленими обличчями на фоні виставочних експонатів  з’являлися на особистих сторінках facebook.

 

Мета “Виставки науки”  — розповісти в доступній формі про наш дивовижний світ, розказати про його цікаві таємниці, допомогти людині відповісти на питання: “Хто створив цей світ?”  Маємо надію, що тепер ті, хто відвідав нашу виставку, будуть частіше дивитися в небо.

 

Автор Олег Литвиненко

Оставьте комментарий первым.

Ваш отзыв