Главная » Без категории » В Чернігові пройшов День здоров'я

В Чернігові пройшов День здоров’я

24 грудня в тренажерній залі молитовного будинку другої громади Церкви адвентистів сьомого дня було як ніколи людно, тому що жителі старовинного міста на Десні відгукнулися на запрошення відвідати виставку «Здоров’я», організовану пастором громади  Олександром Шнуренком та керівником відділу здоров’я та Людмилою Хомицькою.

 

За тиждень до проведення виставки, хворі на діабет прослухали цикл лекцій про це особливо розповсюджене захворювання нашого часу. Статистика захворюваності на діабет у світі стає все сумнішою, сягнула більше 400 млн осіб.

 

Тільки за останні десять року розповсюдження діабету в Україні збільшилось в півтора рази і зараз зареєстровано більше мільйона хворих.

 

Наталія Акішан розповіла зацікавленим про важливість правильного харчування, фізичних вправ, вчасного контролю вмісту цукру в крові.

 

В День здоров’я всі бажаючи поміряли рівень глюкози, артеріальний тиск, ріст, вагу, індекс маси тіла, внутрішній жир, провірили роботу вестибулярного апарату, познайомились з новим видом фітнесу.

 

Люди з задоволенням переходили з однієї станції здоров’я на іншу і пізнавали багато корисного про важливість фізичних вправ, свіжого повітря, сонячного світла, достатнього вживання чистої води, правильного харчування, спокійного сну та відпочинку, довіри своєму Творцю.

Відвідувачі виставки також дегустували рослинні ковбаси, а також купували інші продукти здорового харчування, приготовлені Валентиною Содиль.

 

«Ми всі хочемо бути здоровими, Але нічого для цього не робимо. Велика вдячність вам за ті корисні знання, які ми одержали сьогодні. Постараюсь в подальшому жити за новими принципами здоров’я» — сказала Алла Іванівна, одна з відвідувачів виставки.

Всіх гостей пастор церкви запросив на богослужіння, на заняття в тренажерну залу, а також на скандинавську ходу.

 

Ірина Воронцовська

Фото автора

Оставьте комментарий первым.

Ваш отзыв