Главная » Без категории » Табір для дівчаток "Між нами, дівчатками"

Табір для дівчаток «Між нами, дівчатками»

«Між нами, дівчатками» — під такою інтригуючою назвою з 28 по 31 березня 2019 р. в таборі Dream Camp в с. Сувід Київської області проходив табір для дівчаток-підлітків, 12-15 років. Табір проводили разом жіночий, сімейний та дитячий відділи Центральної Конференції.

Метою табору було допомогти дівчатам розкрити в собі ніжність, творчість та красу, закладену в них Богом. В програмі табору в цікавих семінарах розкривалися «секретики» по догляду за собою, які проводила керівник відділу здоров’я ЦК Бутурлим Ганна. Як спілкуватися з протилежною статтю та зберегти себе від інтернет-залежності розповідала християнський психолог Лідія Нейкурс. Знайти себе і обрати майбутню професію дівчатам допомагала команда з Українського гуманітарного Інституту. В програмі табору були майстер класи по рукоділлю, кулінарії, заняття фітнесом. Щоб надати дівчатам можливість підняти хвилюючі їх теми, ввечері проводилися спілкування по командах, де можна було задавати різні питання.

Додатковим бонусом був вечірній кінозал, де можна було переглянути цікаві та надихаючі фільми про життя жінок. Задоволені дівчата були одразу готові записатися на наступний табір, тож маємо надію, що ці табори стануть доброю щорічною традицією.

Керівник дитячого відділу ЦК Литвиненко Оксана

Оставьте комментарий первым.

Ваш отзыв